نایلون وکیوم حرارتی

نایلون وکیوم حرارتی

نایلون وکیوم حرارتی یا همان نایلون شیرینگ به نمونه هایی گفته می شود که در صورت تماس با حرارت جمع می شود که یکی از مناسب ترین پلاستیک ها برای بسته بندی موارد تولیدی است .

انواع پلاستیک حرارتی

نایلون وکیوم حرارتی به دو صورت تولید می شود که در نوع اول برای بسته بندی مواردی مانند پک های آب معدنی ۶ تایی که توسط نایلون شیرینگ بسته بندی شده اند که در فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنید استفاده می شود .

نوع دوم نایلون کوچک شونده حرارتی کیسه ای است که یکی از بهترین مثال ها می تواند نایلون های حرارتی بسته بندی کنترل را نام برد اما تنها برای این مورد استفاده نمی شوند بلکه دارای طیفی گسترده تر از کاربرد ها است .

سریشا قادر به تولید انواع نایلون وکیوم حرارتی است و می تواند تمام نیاز های شما در این مورد را رفع کند ، برای دریافت قیمت روز و دقیق نایلون شیرینگ می توانید از قسمت تماس با ما با مدیریت مجموعه ارتباط برقرار کنید .

کاربرد

کاربرد نایلون وکیوم حرارتی در صنایع بسیار زیاد است و نمی توان همه آنها را نام برد ، اما چند نمونه کار هایی که از این نوع نایلون حرارتی استفاده می کنند عبارتند از :

  • بسته بندی کاشی و سرامیک
  • لوازم یدکی خودرو
  • بسته بندی سالاد
  • نوشابه و آب معدنی
  • باکس های مواد غذایی مانند تن ماهی
  • لوازم خانگی
  • سنگ های نما ساختمان
  • و….

چاپ شیرینگ حرارتی

به دلیل یکسان بودن پایه مواد نایلون وکیوم حرارتی بسته بندی با خود نایلون ساده چاپ روی این محصول همانند چاپ روی نایلون ساده است . چاپ این محصول می تواند با دستگاه های فلکسو و… انجام شود . فرق عمده نایلون عادی و نایلون شیرینگ در ترکیب مواد خام پتروشیمی است که سریشا با استفاده از مواد درجه یک و نیروی انسانی با تجربه بهترین کیفیت را به شما ارائه می کند . شیرینگ های این کارخانه با توجه به دستگاه های شیرینگ شما یا سشوار های صنعتی مصرفی شما و همچنین دما های شیرینگ شما تولید میشود . چاپ روی این محصولات یا رنگ خود نایلون شیرینگ در صد ها مدل مختلف قابل انجام است ( رنگ پایه به انتخاب شما و رنگ چاپ تا ۸ رنگ )

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با چاپ شیرینگ روی کلمه رنگی لینک شده کلیک کنید .

اهمیت کیفیت چاپ

یکی از اصلی ترین دلیل ها برای چاپ روی نایلون حرارتی دیده شدن محصول تولید شده در عموم است که باعث افزایش مشتری می شود ، اما اگر چاپ با کیفیت بالا انجام نشود باعث بی ارزش شدن محصول تولیدی شما می شود .

همانطور که می دانید بسته بندی با نایلون حرارتی باید توسط حرارت انجام شود که موجب جمع شدن پلاستیک شیرینگ می شود از همین رو چاپ باید به نحوه ای انجام شود که با قرار گرفتن نایلون وکیوم حرارتی توسط حرارات باعث بهم ریختگی چاپ آن نشود .

رول شیرینگ پک

بعد از تولید ، برای استفاده راحت تر و حمل و نقل بهتر پلاستیک شیرینگ حرارتی تولید شده به صورت رولی یا همان فیلم در می آید که به اصطلاح رول شیرینگ بسته بندی می گویند .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت وکیوم آسیا میباشد. © 1393